+90 532 206 15 23
          +90 536 634 35 23
          +90 536 457 08 67

Hakkımızda

Bu sayfadan şirketimiz ve yaptıklarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa Vip Dizayn HAKKIMIZDA

2000 yılından beri sektörde 15 yıllık iş tecrübemiz ve profosyonel personelimiz ile kaliteli, güvenilir parça ve malzemelerimizi fabrikamızda kendimiz üreterek garantili hizmet vermekteyiz.

Yepyeni VİP dizayn araçların yanında, mevcut vip araçların bakım, onarım, tadilat ve parça değişimi gibi işlemlerini de aynı titizlikle yapıyoruz.

Sektörde bir çok vip dizayn şirketine parça ve malzeme satışı olarak hizmet vermiş olmamız neden bizi tercih etmeniz gerektiği sorusuna açık bir yanıt sunmaktadır.

Çünkü biz VİP dizayn denildiğinde akla gelen ilk sorun olan “yüksek maliyet” ön yargısını ortadan kaldırıyoruz.

Oto Vip Dizayn’da aracınız için en uygun tasarıma, bütçenizi baz alarak birlikte karar veriyoruz.

Ana ilkemiz sizlere Fiyat ve Tasarım olarak mümkün olan en konforlu vip aracı sunabilmektir.

İşçiliğimize o kadar güveniyoruz ki, ömür boyu garanti altına alıyoruz…

VİZYON
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de ve Dünyada en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak için çalışıyoruz.

MİSYON
İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışma esasları ışığında gerçekleştirmek…

Hizmet Fiyatları Nedir?

Endişelenmeyin. Sizlere çok uygun fırsatlar ve en uygun fiyatı sunuyoruz!
Oranları Kontrol Et