Fiyat #1

Bursa Vip Dizayn olarak istediğiniz zaman bize ulaşabilir. İstediğiniz aracın incelemesini yaptırabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Maun ve Karbon #2

Maun ve Karbon kartelası 28 çeşit olup karbon çeşit renklerimiz de mevcuttur. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı ve siyah karbon kaplamada yapmaktayız.

Direksiyon #3

Amg ve diğer bütün direksiyon çeşitlerine de karbon ve maun kaplama yapabiliriz.

[ Maun ve Karbon]

Maun ve Karbon Kaplamada Türkiye'nin En İyisi

Araç iç dizaynda muhtelif ahşap malzemelerin ve parçaların maun ve karbon kaplamasını yıllardır yapan firmamız. Şuan Türkiye’nin en tecrübeli ustaları ile çalışmakta olup size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Firmamız maun ve karbon kaplama sektördeki diğer dizayn firmaları ile çalışmaktadır. Sektörde ki bir çok firmaya da maun ve karbon kaplama hizmeti sunan firmamız araçlardaki parça sayılarını hesaplar ve istenilen 28 çeşit kaplamadan sedan, van tipi olsun bir çok araç türüne bu işçiliği yapmaktadır.

Maun ve karbon tamamen el işçiliği olum uygulaması ve kaliteli uygulamak çok zordur. Maun ve Karbon kaplamada kaliteden ödün vermeden size en iyi fiyat teklifini yapıyoruz. Araçlarınızın iç görünümünü en üst seviyeye çıkarmak için Bursa Vip Dizayn olarak sürekli çizgimizi bozmadan çalışmaktayız.

İletişime geçin.
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?