[ biz kimiz ? ]

En tecrübeli tasarım firması

2000 Yılından beri sektörde hizmet veren bu sektörün ilk firmalarından ve mihenk taşlarından Bursa Dizayn Vip Tasarım Merkezi olarak Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerimiz ile dünyaya örnek tasarım şirketi olmaktadır. Bursa Dizayn Vip Tasarım Merkezi Bursa kuruluşlu yılların getirdiği çalışma ve işçilik tecrübesi ile vip tasarım sektöründe uygun fiyatlı kaliteli işçilik sunmak için çalışmalarına önem verir.

[ Şirket Stratejisi ]

Bizim Felsefemiz

Her zaman hedefimiz kalite ve işçlikten öndün vermeden 1.Sınıf kaliteli malzemelerden kullanıp her zaman güncel tasarım örnekleri ile lider tasarım firması olmak.

Misyonumuz

Farklılık yaratak trend olucak tasarım örnekleri oluşturmak.

Vizyonumuz

20 yıllık tecrübemiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Değerlerimiz
[ +]
Memnun Müşteri
[ +]
yılların deneyimi
[ Sıkça Sorunlan Sorular ]

Erken yanıtlar

Hangi araçlara iç tasarım yapıyoruz?

Vip kategorisinde Mercedes Vito-Sprinter araçlara Volkswagen grubunun araçlarında ise Transporter-Caravella kısaca yaptığımız araçlar genelde Van klasman diye geçen araçlardır.  Bu araçlara Vip iç dizayn tasarımı yapıyoruz.

Otomobil türünde SUV araçlara vip düzenlemeler yapabiliyoruz iç tasarımlarını değiştirebiliyoruz.

Maun ve Karbon kaplama yapıyor musunuz?

Her türlü araç için 20+ üstü Maun kartelamız ile araçlarınıza istediğiniz türde maun kaplama yapabiliriz. Spor otomobillerin direksiyonları istenilen karbon vs maun işçiliği ile kaplanır. AMG ve SPORT direksiyonlar her hangi bir arıza olmadan teslim edilir.

Araçların yapılma süreleri ne kadar?

Vip araç iç dizaynları sizin istedikleriniz özelliklere göre değişim gösterir. Bu süreler araçların doluluk oranlarına göre kısalıp artabilir. Eğer FULL+FULL dolulukta bir araç isterseniz eğer bu süreler 25-35 gün arasında bir işlemde çıkar.

Uzun şase mi kısa şase mi?

Müşterilerimizden bize sıklıkla gelen sorulardan bir tanesi araç alırken uzun şase mi alayım yoksa kısa şase mi ? Bizim cevabımız her zaman bellidir. Tabi ki uzun şase araç daha makbuldür. Çünkü Vip tasarım açısından müşterinin konforunu yükseltir.

Koltuk Döşeme

Firmamız bünyemiz kendi manuel koltuk imalatlarımız ve koltuk döşeme işlemleri yapılır. 1.Sınıf işçilik kaliteli hakiki deri ve imutasyon deri müşteri tercihine göre kullanıyoruz. Derilerimizde her hangi bir yıpranma renk atma gibi bir durum söz konusu değildir.

[ Referanslar]

Müşterilerimiz hakkımızda söyledikleri

"Titizlik ile çalışılmış, tecrübeli işçilik birinci sınıf kalite mükemmel tasarım çok memnun kaldım. Bursa Vip Dizayn ailesine teşekkürler."
Sema Kocapınar
Mühendis
Aşamaları baştan sona haberdar ettiler. Aracın yapımında bütün detayları incellettiler çok memnun kaldım. Sorunsuz teslimat.
George Paul
Turizm Transfer
Geniş renk seçenekleri ile istediğim tasarımı yaptılar aracımı gönderdiğim tasarım ile birebir teslim aldım çok memnun kaldım.
Begüm Yılmaz
Diş doktoru
İletişime geçin.
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?